top of page

KORONAWIRUS

Szanowni Pacjenci,

Z uwagi na sytuację epidemiczną wydłużyłem czas pomiędzy wizytami kolejnych pacjentów w gabinecie. Jednocześnie możecie Państwo skorzystać z wizyt online (termin można ustalić poprzez kontakt z rejestracją lub ze mną).

 

Uprzejmie proszę o niezgłaszanie się na wizyty w gabinecie pacjentów z objawami infekcji oraz pojawienie się o ustalonej godzinie i możliwie bez osób towarzyszących. Działania te pozwolą na zmniejszenie liczby osób w poczekalni i zminimalizowanie ryzyka infekcji. Zachęcam do stosowania środka dezynfekującego do rąk znajdującego się w poczekalni. Dziękuję za wyrozumiałość.

korona

Rodzaje wizyt

Staram się poświęcić swoją uwagę wyłącznie pacjentowi, problemowi, który go sprowadza, osobom z bliskiego otoczenia, rodzinom zatroskanym stanem pacjenta. W miarę możliwości podejmuję się interwencji kryzysowych.
Wizyta specjalistyczna trwa tyle czasu, ile jest potrzebne (w granicach rozsądku oczywiście) na zdiagnozowanie problemu i znalezienie najlepszego dla dobra pacjenta rozwiązania - jeśli pacjent trafia do gabinetu po raz pierwszy jest to zazwyczaj ok. godziny;
jeśli po raz kolejny - ok. 30 minut. Nie jestem w stanie przyjmować pacjenta „z zegarkiem w ręku”, więc nierzadko zdarzają się opóźnienia wizyt, ale wiem, że spotyka się to ze
zrozumieniem z Państwa strony.


Termin rezerwowany przez Państwa na wizytę jest przeznaczony tylko dla Was. Konieczność wcześniejszej opłaty przed wizytą online lub pierwszą w gabinecie powoduje, że decyzja o wizycie jest starannie przemyślana, a czas wizyty będzie też przeze mnie pożytecznie wykorzystany.

 (klimatyzowany)

 

Numer do rejestracji:

50 50 30 844

gabinet

- WhatsApp

- FaceTime

- połączenie telefoniczne

 

Numer do rejestracji:

50 50 30 844

wizyta domowa

Tymczasowo zawieszone.

rodzaj wizyty

          koszt wizyty:

  pierwszej          każdej kolejnej 

formy płatności

gabinet

400 zł*

250 zł

gotówka, karta, BLIK na telefon 606 68 08 68

e-wizyta

400 zł*

250 zł*

przelew (UWAGA - nowe konto nr
82105015591000009299134636), BLIK na telefon 606 68 08 68

wizyta domowa

do uzgodnienia

gotówka, karta, BLIK na telefon 606 68 08 68

*Warunkiem zrealizowania wizyty online jak również po raz pierwszy w gabinecie jest zaksięgowanie opłaty za wizytę najpóźniej do godz. 17.00 dwa dni robocze przed terminem wizyty (np. wizyta poniedziałkowa powinna być opłacona, ale i też zaksięgowana do godz. 17.00 w czwartek w tygodniu poprzedzającym wizytę). W innym przypadku wizyta zostaje anulowana.

rodzaje wizyt

e-wizyta

koszt
bottom of page